INZERCE

newsletter

Banner - Chateu Mcely
INZERCE
Banner - iLom
INZERCE
LIVING FOOD
téma: Holiday
Markéta Medenica

Extrovertní gurmán chodící po světě s otevřenou duší a čerpající životní energii z...

22. srpen 2010

farmářské trhy na kulaťáku

FARMÁŘSKÉ TRHY NA KULAŤÁKU stale rozšiřují svou nabídku a přináší novinky. Tentokrát jsou to především ryby a velký výběr letního ovoce, zejména švestek.

NA KULAŤÁK PŘIPLOUVAJÍ RYBY

Na trhu si lze již trdičně vybírat ze široké nabídky čerstvých domácích potravin, ovoce z českých zahrad a zeleniny, mléčných výrobků, pečiva, květin a bylin.

Hitem srpnových trhů budou ryby – kapři a líni z Jižních Čech a mimořádný výběr ovoce. Poprvé se na trhu představí Ovocný sad Jižní Morava se zajímavou nabídkou ovoce – letní jablka, máslové hrušky, švestky, maliny, ostružiny. K dostání budou též maliny z Loun.

Šéfkuchař farmářských trhů, Radek Příhonský, připraví houbovou dršťkovou polévku a to v bio kvalitě – Dušený hovězí krk na červeném víně se zeleninou a povidly. Pro milovníky sladkého budou Zdravé dortíky Praha s nabídkou – čokoládových, banánových a mrkvových dortíků. Své chuťové buňky můžete uspokojit také v kavárně Farm Coffee Lány se spoustou sladkostí.

Naposledy zůstává v nabídce „vodní bar“ společnosti Veolia, kde se mohou návštěvníci trhu zdarma občerstvit čerstvou vodou s různými příchutěmi.

Samozřejmostí už je dětský koutek plný soutěží a her.

Farmářské trhy na Kulaťáku od 8 do 14 hod. ještě 21.8., 4.9., 18.9., 2.10., 16.10.

Další info: www.praha6.cz , www.farmarske-trhy.cz a www.facebook.com/farmarsketrhy.

5. červenec 2010

Comments

Add comment

Name: *
Mail: *
Comment: *
Captcha: *
Captcha